Weiguang ÜFYWF4E-500 Ufleyici Fan
WEIGUANG ÜFYWF4E-500 50 CM ÜFLEYİCİ FAN 1400 DEVİR 220V
Fan Yönü: Üfleme
Fan Çapı (mm): 500mm
Devir: 1320 d/dk
Akım: 1,85
Watt: 420 w
Hava Debisi: 6.950 m³/h
Elektrik Besleme: 230 V