Weiguang ÜFYWF4E-450 Üfleyici Fan
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
2709
*300,73 TL den başlayan taksitlerle!
2.825,93 TL
Weiguang ÜFYWF4E-450 Ufleyici Fan
WEIGUANG ÜFYWF4E-450 45 CM ÜFLEYİCİ FAN 1400 DEVİR 220V
Fan Yönü: Üfleme
Fan Çapı (mm): 450mm
Devir: 1380 d/dk
Akım: 1,15
Watt: 250 w
Hava Debisi: 4.800 m³/h
Elektrik Besleme: 230 V