Weiguang ÜFYWF4E-400 Ufleyici Fan
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
2714
Havale
2.614,30 TL (%3,00 havale indirimi)
*286,81 TL den başlayan taksitlerle!
2.695,15 TL
WEIGUANG ÜFYWF4E-400 40 CM ÜFLEYİCİ FAN 1400 DEVİR 220V
Fan Yönü: Üfleme
Fan Çapı (mm): 400mm
Devir: 1350 d/dk
Akım: 0,81
Watt: 180 w
Hava Debisi: 3.700 m³/h
Elektrik Besleme: 230 V