Weiguang ÜFYWF4E-350 Ufleyici Fan
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
2718
*249,38 TL den başlayan taksitlerle!
2.343,45 TL
WEIGUANG ÜFYWF4E-350 35 CM ÜFLEYİCİ FAN 1400 DEVİR 220V
Fan Yönü: Üfleme
Fan Çapı (mm): 350mm
Devir: 1370 d/dk
Akım: 0,68
Watt: 138 w
Hava Debisi: 2.980 m³/h
Elektrik Besleme: 230 V