Weiguang ÜFYWF4E-300 Ufleyici Fan
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
2721
*235,69 TL den başlayan taksitlerle!
2.214,74 TL
WEIGUANG ÜFYWF4E-300 30 CM ÜFLEYİCİ FAN 1400 DEVİR 220V
Fan Yönü: Üfleme
Fan Çapı (mm): 300mm
Devir: 1370 d/dk
Akım: 0,38
Watt: 90 w
Hava Debisi: 1.900 m³/h
Elektrik Besleme: 230 V