Weiguang YWF6E-630 Emici Fan
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
2702
Havale
6.351,44 TL (%3,00 havale indirimi)
*696,80 TL den başlayan taksitlerle!
6.547,88 TL
Weiguang YWF6E-630 Emici Fan
WEIGUANG YWF6E-630 63 CM. EMİCİ FAN 900 DEVİR 220V
Fan Yönü: Emme
Fan Çapı (mm): 630mm
Devir: 930 d/dk
Akım: 2,2
Watt: 500 w
Hava Debisi: 9.600 m³/h
Elektrik Besleme: 230 V
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Weiguang YWF6E-630 Emici Fan Fan Yönü: Emme Fan Çapı (mm): 630mm Devir: 930 d/dk Akım: 2,2 Watt: 500 w Hava Debisi: 9.600 m³/h Elektrik Besleme: 230 V 2702