Weiguang YWF4E-630 Emici Fan
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
2703
Havale
6.464,06 TL (%1,28 havale indirimi)
*696,80 TL den başlayan taksitlerle!
6.547,88 TL
Weiguang YWF4E-630 Emici Fan
WEIGUANG YWF4E-630 63 CM. EMİCİ FAN 1400 DEVİR 220V
Fan Yönü: Emme
Fan Çapı (mm): 630mm
Devir: 1365 d/dk
Akım: 1,95
Watt: 860 w
Hava Debisi: 13.000 m³/h
Elektrik Besleme: 220 V
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Weiguang YWF4E-630 Emici Fan WEIGUANG YWF4E-630 63 CM. EMİCİ FAN 1400 DEVİR 220V Fan Yönü: Emme Fan Çapı (mm): 630mm Devir: 1365 d/dk Akım: 1,95 Watt: 860 w Hava Debisi: 13.000 m³/h Elektrik Besleme: 380 V 2703