Weiguang YWF4E-500 Emici Fan
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
2848
Havale
3.209,15 TL (%3,00 havale indirimi)
*352,07 TL den başlayan taksitlerle!
3.308,40 TL
Weiguang YWF4E-500 Emici Fan
WEIGUANG YWF4E-500 50 CM. EMİCİ FAN 1400 DEVİR 220V
Fan Yönü: Emme
Fan Çapı (mm): 500mm
Devir: 1320 d/dk
Akım: 1,85
Watt: 420 w
Hava Debisi: 6.950 m³/h
Elektrik Besleme: 230 V
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Weiguang YWF4E-500 Emici Fan WEIGUANG YWF4E-500 50 CM. EMİCİ FAN 1400 DEVİR 220V Fan Yönü: Emme Fan Çapı (mm): 500mm Devir: 1320 d/dk Akım: 1,85 Watt: 420 w Hava Debisi: 6.950 m³/h Elektrik Besleme: 230 V 2848