Weiguang YWF4E-400 Emici Fan
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
2716
Havale
2.277,60 TL (%3,00 havale indirimi)
*249,87 TL den başlayan taksitlerle!
2.348,04 TL
Weiguang YWF4E-400 Emici Fan
WEIGUANG YWF4E-400 40 CM. EMİCİ FAN 1400 DEVİR 220V
Fan Yönü: Emme
Fan Çapı (mm): 400mm
Devir: 1400 d/dk
Akım: 0,67
Watt: 115 w
Hava Debisi: 2.800 m³/h
Elektrik Besleme: 230 V
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Weiguang YWF4E-400 Emici Fan WEIGUANG YWF4E-400 40 CM. EMİCİ FAN 1400 DEVİR 220V Fan Yönü: Emme Fan Çapı (mm): 400mm Devir: 940 d/dk Akım: 0,67 Watt: 115 w Hava Debisi: 2.800 m³/h Elektrik Besleme: 230 V 2716