Weiguang YWF4E-300 Emici Fan
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
2722
*179,46 TL den başlayan taksitlerle!
1.686,36 TL
le="font-size:20px;">Weiguang YWF4E-300 Emici Fan
Weiguang YWF4E-300 Emici Fan 30 CM. 1400 DEVİR 220V
Fan Yönü: Emme
Fan Çapı (mm): 300mm
Model: RFC4-030-XLB
Devir: 1370 d/dk
Akım: 0,38
Watt: 90 w
Hava Debisi: 1.900 m³/h
Elektrik Besleme: 230 V
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Weiguang YWF4E-300 Emici Fan Weiguang YWF4E-300 Emici Fan 30 CM. 1400 DEVİR 220V Fan Yönü: Emme Fan Çapı (mm): 300mm Model: RFC4-030-XLB Devir: 1370 d/dk Akım: 0,38 Watt: 90 w Hava Debisi: 1.900 m³/h Elektrik Besleme: 230 V 2722