Ranco K50P1126001 Buzdolabı Termostatı - Dondurma
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
1124
Havale
332,67 TL (%3,00 havale indirimi)
*36,50 TL den başlayan taksitlerle!
342,95 TL
Ranco K50P1126001 Buzdolabı Termostatı - Dondurma - Difriz - Derin Dondurucu
Kesme sıcaklığı: -24,5 °C
Maksimum başlangıç ​​sıcaklığı: -18 °C
Minimum başlangıç ​​sıcaklığı: -9,5 °C
Kılcal boru uzunluğu: 1,2 m
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Ranco K50P1126001 Buzdolabı Termostatı - Dondurma Model No: K50-P1126 / K50-P1126-001Uygulama: Ev ve ticari dondurucular/buzdolaplarıÇalışma Aralığı:Soğuk Çıkış: \(-24,5°C\) (\(-12°F\))Soğuk Giriş: \(-18°C\) (\(0°F\))Sıcak Giriş: \(-9,5°C\) (\(+15°F\))Kılcal Boru Uzunluğu: 1200 mm (yaklaşık 42-47 inç)Anahtar Tipi: SPST (Yükselince Kapanır)Elektriksel Değer: 250V 50Hz, tipik olarak 6A (Standart 6,3 mm ARKLES terminalleri)Özellikler: Pozitif KAPALI konumu, düğme ve kadran plakası içerirMontaj: 2-1/8" montaj deliği merkezleri 1124