Ranco K50P1125001 Buzdolabı Termostatı - Vitrin
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
1125
Havale
325,54 TL (%3,00 havale indirimi)
*35,71 TL den başlayan taksitlerle!
335,61 TL
Ranco K50P1125001 Vitrin Buzdolabı Termostatı -
Ürün Bilgileri "TERMOSTAT RANCO K50-P1125, 2 kontaklı 6A ​​250V Kılcal boru 1200 mm soğuk -18°C, sıcak 9,5°C hilal şeklinde eksen ø 6 x 4,6 mm"
TERMOSTAT RANCO K50-P1125
Teknik detaylar:
• 2 kontak
• 250V'ta 6A
• Kılcal boru: 1200 mm
• Sıcaklık aralığı: -18°C ila 9,5°C
• Hilal şeklinde eksen ø 6 x 4,6 mm
Pastane - Şarkuteri dolapları
12 Volt , 24 Volt buzdolapları ,
tezgah altı tipi buzdolapları
için uygundur.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Merhabalar, 12.volt buzdolabı için analog termostat gereksinimim var. Yardımcı olursanız sevinirim
Ibrahim Demir | 07/07/2024
20/03/2025 tarihinde yanıtlandı.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Ranco K50P1125001 Buzdolabı Termostatı - Vitrin Ürün Bilgileri "TERMOSTAT RANCO K50-P1125, 2 kontaklı 6A 250V Kılcal boru 1200 mm soğuk -18°C, sıcak 9,5°C hilal şeklinde eksen ø 6 x 4,6 mm" TERMOSTAT RANCO K50-P1125 TERMOSTAT RANCO K50-P1125, hassas sıcaklık kontrolü için patentli teknolojiye sahip, soğutma uygulamaları için yüksek kaliteli bir termostattır. Teknik detaylar: • 2 kontak • 250V'ta 6A • Kılcal boru: 1200 mm • Sıcaklık aralığı: -18°C ila 9,5°C • Hilal şeklinde eksen ø 6 x 4,6 mm 1125