D-Gas R 134 A GAS (13,60 kg)

Ürün Kodu: 2859

Marka: D-Gas

745.19 TL
24-Saatte Kargo

D-Gas R 134 A GAS (13,60 kg)

 

D-Gas R 134 A: Ev tipi kompresör guruplarında ve oto klima gurubunda kullanılan soğutucu akışkandır.13,6 kg’lık tüpler halinde satılmaktadır.

R 12’ye alternatif olması amacı ile çevre dostu olarak geliştirilen
soğutucu akışkanlardır. Araç klimaları, ev tipi kompresörler, ticari
ve endüstriyel yapıların soğutma sistemlerinde kullanılmaktadır.
R 134 A birçok iklimlendirme ve orta ısılı soğutma sistemlerinin
ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

 

Moleküler Formülü : CH2FCF3

Özgül Ağırlık (gr/m3) : 1.208 @ 77 F (25 ℃)

Kaynama Noktası: -26.5 ℃ (-15.7° F)

Buhar Basıncı: 96 psia @ 25 ℃ (77° F)

Kritik Sıcaklık (°C): 101.1

Kritik Basınç (Mpa) : 4.07

ASHRAR Güvenlik Grup Clasifikasyonu: A1

Ozon Tabakası Zarar Potansiyeli (ODP): 0.000

Küresel Isınma Potansiyeli (GWP): 0.29

Saflık % > : 99.9

Nem, PPM < : 10

Evaporasyonda kalan miktar, PPM < : 0.01

Görünüm : colorless, no cloudy

Koku : no smell

Uygulama Alanı : R 134 A CFC-12’yi ikamet etmek üzere geliştirilen mobil araç, ev ticari ve endüstriyel yapıların soğutma sistemlerinde kullanılan soğutucu gazdır. Diğer bir uygulama alanı ise rijit poliüretan köpük sistemlerinde şişirici ajan olarak kullanılmasıdır. Ayrıca 404 A, 407 C gibi gaz karışımlarının en önemli komponentlerinden birisindir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır