Hakkımızda

 

Şirketimiz, ısıtma ve soğutma sektörlerinde halka en ucuz ve en kaliteli hizmeti sunabilmeyi kendisine misyon edinmiş tecrübeli personeliyle 20 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. 

Her marka buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrik süpürgesi, kombi, şofben, soğuk hava deposu, klima vs. yedek parçalarının toptan ve perakende  olmak üzere kıymetli müşterilerine güvenilir bir biçimde ulaştırılması şirketimizin sadece ticari değil toplumsal olarak da sorumluluğunu üstlenmiş olduğu bir faaliyettir.

UMT ISITMA SOĞUTMA OTO. VE DAY. TÜKML. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ adı altında faaliyet gösteren şirketimiz sunmuş olduğu hizmeti yalnızca ticari kar amacıyla değil değerli halkımızın ev içi veya ticari gereksinimlerini toplumsal dayanışma içinde gidermeyi amaç edinmiştir.

Sadece insandan kazanmayı değil aynı zamanda insanı kazanmayı düstur haline getirdiğimiz hizmet anlayışımız değerli müşterilerimizden gelecek olan geri bildirimlerle çağa ve teknolojiye bağlı kalarak daha da gelişecektir. 

İş ahlakı, güven, dürüstlük vazgeçmeyeceğimiz prensiplerimiz olmakla beraber sektör içindeki tüm firmalarla daha iyi hizmet için sorumlu rekabetin yanında dayanışma içinde olmayı da şirket olarak kendimize vazife biliriz.

Şirketimiz, gelişen teknolojiyle beraber siz müşterilerimize her ürün için alternatif zenginliği sunarak çözüm yollarınızı zenginleştirmektedir. Yeni çıkan ürünler, markalar şirketimiz tarafından dikkatle takip edilmekte ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda derhal hizmete sunulmaktadır.

Değerli müşterilerimiz, dostlarımız ve tüm halkımızla beraber geleceğe emin adımlarla ilerlerken ülke olarak hepimizin kazanacağı ve mutlu olacağı huzurlu günler dileriz.

 

Mersis No: 0892062967200001

Vergi No: 8920629672

İşletme Adı: UMT ISITMA SOĞUTMA OTOMOTİV VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: umtisitmasogutma@hs03.kep.tr

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır